Nemecký jazyk

A je to tu! Na základe mnohých podnetov sme sa rozhodli Vás potešiť a v novom školskom roku otvoriť kurzy nemeckého jazyka pre začiatočníkov!

Jazyk Goetheho, či Schillera je v súčasnosti hlavným jazykom Európanov a samozrejme aj oficiálnym jazykom Európskej únie. O výhode ovládania nemeckého jazyka snáď ani nie je nutné hovoriť. Nauč sa nemčinu a získaj pred ostatnými konkurenčnú výhodu!

 

 

Individuálne kurzy pre začiatočníkov a mierne pokročilých

Tieto kurzy sú určené pre tých, ktorí chcú sami určovať tempo svojho pokroku a chcú svoj čas využívať čo najefektívnejšie. Nesmiernou výhodou individuálnych kurzov je fakt, že sa lektor venuje výhradne študentovi, ktorého jazykové pokroky sú takto zaručené. Individuálny kurz je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých úrovne B1.

 

Kurzy v malých skupinkách

Tieto formy kurzov sú veľmi populárne, nakoľko majú priam rodinnú atmosféru a blok z rozprávania (vyskytujúci sa veľmi často) rýchlo opadá. Skupinky väčšinou tvoria priatelia, partneri, či kolegovia. Kurzy v malých skupinkách ponúkame pre začiatočníkov a mierne pokročilých úrovne B1.   

Kurzy všeobecnej nemčiny (24 hodín)

Kurzy všeobecnej nemčiny sú určené každému, kto sa chce venovať jazyku z dlhodobejšom časovom horizonte. Koncepcia kurzu je vyvážená a zameraná na osvojenie si gramatiky prostredníctvom konverzácie. Tento typ kurzov navyše ponúka možnosť následne prejsť na kurz vyššej úrovne.

Kurz všeobecnej nemčiny ponúkame začiatočníkom a mierne pokročilým úrovne B1.